Corape per diabetike pambuku 39 – 42 | Cmimi online me i mire

490 L

Ka stok

19154

KODI: 3830065448083 KATEGORIA: ETIKETIMI:

CORAPE PER DIABETIKE PAMBUKU 39-42

Corape Marshal pambuku

  • Materiali shume cilesor 100% pambuk.
  • Te plota dhe higjenike.
  • Nuk krijojne erera te pakendshme.
  • Numri 39-42

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Corape

Be the first to review “Corape per diabetike pambuku 39 – 42 | Cmimi online me i mire”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Corape per diabetike pambuku 39 - 42 | Cmimi online me i mire