Corape Marshal pambuku 39-42 per diabetike

490 L

Ka stok

19141

KODI: 3830065447956 KATEGORIA: ETIKETIMI:

Corape Marshal pambuku per diabetike

Corape Marshal

  • Materiali shume cilesor 100% pambuk.
  • Te plota dhe higjenike.
  • Nuk krijojne erera te pakendshme.
  • Numri 39-42.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Corape

Be the first to review “Corape Marshal pambuku 39-42 per diabetike”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Corape Marshal pambuku 39-42 per diabetike