Corape kompresimi per varicet

1,490 L

Ka stok

KODI: g23006 Kategori: ,

CORAPE KOMPRESIMI PER VARICET

Corape kompresimi per varicet, per eleminimin e dhimbjeve te kembeve, vecanerisht per personat qe rrine ulur per ore te gjata.

Nje dizajn i jashtezakonshem qe rreshqet lehtesisht ne kembet tuaja.

Ideale per vrapime te gjata, sportiste qe kerkojne te permiresojne performancen e tyre. Pelhure kunder eres dhe anti-bakteriale per te permiresuar higjienen.

Dizajni i presionit progresiv dhe terapeutik ofron ngjeshje ne kycin e kembes per te parandaluar ndrydhjet.

Material komod dhe ndertim i kujdesshem per te ndihmuar ne qarkullimin e gjakut.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Corape

Main Menu

corape kompresimi per varicet ne dyqan taxi

Corape kompresimi per varicet