Adapter type C ne HDMI dhe VGA

1,600 L

Ka stok

17430

KODI: adapter-type-c-vga KATEGORIA:

ADAPTER TYPE C NE HDMI DHE VGA

Adapter multifunksional Type C ne HDMI dhe VGA. Vjen me dalje te dyfishte, sinjalet e audios apo edhe videos dalin nga PC nese ka porte USB Type-C mund të nxirren njëkohësisht në një ekran, TV, projektor etj të pajisur me hyrje HDMI ose VGA.

Mbështetje 4K MaxMbështetje 4K Max. Nuk ka nevoje qe te jete me pajisje shtese, funksionon me nje kabell te vetem. Insalim i lehte dhe pa mundime.

Specifikat:
  • Rezolucion 4K 
  •  I pajtueshëm me tipin 1: Apple macbook 12 “/ macbook pro 13” 15 “/ dell xps12 (9250) / dell xps13 (9350) / dell xps15 (9550) / dell precision5510 / hp spektër x2 / hp spektër x360 / hp elitebook folio g1 / hp elite x2 1012 ndërprerësi g1 / acer alpha 1 / acer spin7 / chromebook / pixel google chromebook / lenovo 900 / lenovo 910 / xiaomi airbook / lg g5 / fletore sumsang / galaxy s8 + s9 note8 / huawei matebook / p20 pro / mate10 20 20.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Adapter type C ne HDMI dhe VGA”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

adapter type c hdmi vga

Adapter type C ne HDMI dhe VGA