Usb Type C | Nylon EC – 084C

490 L

Ka stok

 • Lloji i lidhjes së kabllit USB
 • I përshtatshëm për të gjitha pajisjet me portin Tipi C.
 • Material cilesor dhe rezistent.
 • Gjatësia e kabllit 1 metër.
 • Lloji i ndërfaqes Lloji C.
KODI: Usb-Type C-Nylon-EC-084C Kategori: ,

UCB TYPE C NYLON EC 084C

USB type C Nylon EC 084C prej najloni me përputhshmëri te përsosur dhe cilësi origjinale.Bërthama e telit bakrit të materialit autentik.Qëndrueshmëria e kabllove është mjaft anti-lente. Material cilesor dhe rezistent.

Specifikat:
 • Lloji i lidhjes së kabllit USB
 • I përshtatshëm për të gjitha pajisjet me portin Tipi C.
 • Material cilesor dhe rezistent.
 • Gjatësia e kabllit 1 metër.
 • Lloji i ndërfaqes Lloji C.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Fisha Usb

Be the first to review “Usb Type C | Nylon EC – 084C”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Usb Type C Nylon EC 084C bli online dyqan taxi

Usb Type C | Nylon EC - 084C