Organizues per dhomen e gjumit | Dizajn i bukur

790 L

Ka stok

  • Madhësia: 59 * 19 * 14.5cm. 
  • Ideale per dhomen e gjumit, kuzhinen, tualetin.
  • Ju kursen kohe, hapsire dhe rremuje.
  • Material cilesor dhe rezistent.
KODI: organizues-dhome-gjumi Kategori: ,

ORGANIZUES PER DHOMEN E GJUMIT 

Organizues per dhomen e gjumit me dizajn te bukur. Vjen me material cilesor. Ideal per mbajtjen e aksesoreve te vegjel. Ju kursen haspire dhe gjithashtu rremujen.

Dizajni i organizuesit e ben ate te pershtatet me dekorim bashkekohor. Mund te vendoset gjithashtu ne tualet, kuzhine si edhe ne paradhome.

Specifikat:mbajtese prej rrobe bli online
  • Madhësia: 59 * 19 * 14.5cm. 
  • Ideale per dhomen e gjumit, kuzhinen, tualetin.
  • Ju kursen kohe, hapsire dhe rremuje.
  • Material cilesor dhe rezistent.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Be the first to review “Organizues per dhomen e gjumit | Dizajn i bukur”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

organizues per dhomen e gjumit dizajn i bukur

Organizues per dhomen e gjumit | Dizajn i bukur