Car Charger C106 | Karikues makine

990 L

Ka stok

 • 30W PD karikim i shpejtë.
 • Teknologjia udhëheq trendin, karikimin e dyfishtë në të njëjtën kohë.
 • Karikimi me fuqi të lartë PD60W, shpejtësia e karikimit eshte rritur me 50%.
 • Materiali perberes është najloni, i cili është rezistent ndaj tërheqjes dhe përkuljes.

CAR CHARGER C106

Karikues makinash inteligjente WUW PD me ngarkesë të shpejtë me hyrje të dyfishte + Type-C. Kombinimi i ngarkuesit inteligjent i makinës PD. Me tip-C + USB duke ngarkuar me shpejtësi të shpejtë. Mbeshtjellje aliazh alumini me shkëlqim dhe anti-oksidim.

Specifikat:karikues makine c106 bli online dyqan taxi
 • 30W PD karikim i shpejtë.
 • Teknologjia udhëheq trendin, karikimin e dyfishtë në të njëjtën kohë.
 • Karikimi me fuqi të lartë PD60W, shpejtësia e karikimit eshte rritur me 50%.
 • Materiali perberes është najloni, i cili është rezistent ndaj tërheqjes dhe përkuljes.
 • Kabllo karikimi e zgjatur 150CM, akoma edhe me praktike.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Karikues

Be the first to review “Car Charger C106 | Karikues makine”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

car charger c106 me dy porta bli online dyqan taxi

Car Charger C106 | Karikues makine