Cante termike ushqimesh me doreza dhe zinxhir

1,690 L

Ka stok

KODI: i2370211189 Kategori: ,

CANTE TERMIKE USHQIMESH

Cante termike ushqimesh me zinxhire , ruan ushqimet sipas deshires te ngrohta ose te ftohta.

E pershtatshme per cdo udhetim,piknik kamping apo plazh. Praktik kudo – me nje vellim prej 23 l paloset dhe hapet lehte per tju mundesuar nje kapacitet te madh mbajtes.

Skelet metalik me doreza per transport me te thjeshte.

Me permasat: 46 x 28 x 24 cm dhe e mbyllur 46 x 28 x 8 cm.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Canta

Main Menu

cante termike ushqimi online ne dyqan taxi

Cante termike ushqimesh me doreza dhe zinxhir