Cante termike per ushqime Brivilas lunch bags

890 L

Ka stok

CANTE TERMIKE PER USHQIME BRIVILAS

Cante termike per te vendosur ushqime dhe per ti ruajtur ato te fresketa.

Mund te vendosni ushqim te ngrohte apo te fresket dhe canta do te ruaje temperaturen e ushqimeve.

E thjeshte dhe ne mode, e lehte per t’u mbajtur dhe shume praktike ne perditshmeri. Per te rritur dhe femije, mund te merrni me vete ushqimet e drekes, pijet dhe sende te tjera qe ju nevojiten.

Perfekt per shkolle, piknik, kampe dhe shetitje. E bere nga materiali i cilesise se larte oxford, i qendrueshem dhe i papershkueshem nga uji.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Canta

Ngjyra

Be the first to review “Cante termike per ushqime Brivilas lunch bags”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

cante termike ushqimesh blerje online ne dyqan taxi

Cante termike per ushqime Brivilas lunch bags