Cante per ruajtjen e kozmetikes Brush organizer

1,990 L

Ka stok

  • Cante kozmetike
  • Ndarje te shumta
  • Material PVC
  • E papershkueshme nga uji
KODI: i23702111182 Kategori: ,

CANTE PER RUAJTJEN E KOZMETIKES

Cante per ruajtjen e kozmetikes me dizajn unik qe hapet dhe mbyllet lehte per ta marre me vete edhe ne udhetimet tuaja.

Kjo cante udhetimi mbajtese e furcave te grimit ka shume ndarje te cilat do te sigurojne organizimin dhe ruajtjen e tyre ne menyre higjienike.  Ndarja e ben me te lehte per t’u gjetur dhe aksesuar furca qe ju nevojitet.

E bere nga pelhure e papershkueshme nga uji me cilesi te larte, ndersa pjesa e furcave ka material PVC transparent per te zgjedhur lehtesisht te duhuren.

Mbyllet ne forme rrotulle per ta vendosur ne canten tuaj pa zene hapesire te madhe.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Canta

Main Menu

cante ruajtese e kozmetikes ne dyqan taxi

Cante per ruajtjen e kozmetikes Brush organizer