Cante per organizimin e kozmetikes

1,490 L

Ka stok

KODI: i2370211177 Kategori: ,

CANTE E KOZMETIKES

Cante me zinxhir te dyfishte dhe ndarje te shumta per organizimin e kozmetikes.  Zinxhiret me dy drejtime lejojne akses te lehte.

Material me cilesi te larte: Pjesa e jashtme e cantes kozmetike eshte prej lekure PU te papershkueshme nga uji dhe pjesa e mbajteses se furcave brenda eshte PVC qe pastrohet lehte.

Pese hapesire per vendosjen e furcave te ndryshme dhe 4 xhepa me llastik per aksesore te ndryshem.

Ndarje e vecante e furcave: Canta e kozmetikes vjen me hapesire te vecante per te mbajtur furcat tuaja dhe per t’i mbrojtur ato nga pluhuri.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Canta

Main Menu

canta e kozmetikes ne dyqan taxi

Cante per organizimin e kozmetikes