Cante organizuese per rrobat

690 L

Ka stok

  • Organizues per rroba.
  • Material i plote PVC.
  • Ka nje hapsire te bollshme.
  • Dizajn i thjesht dhe elegant.
  • Permasat: 45x40x30 cm.
KODI: t00647 Kategori: ,

Organizues ne forme cante per dollapin

Mbroni rrobat tuaja nga pluhuri duke i vendosur dhe organizuar ne keto canta qe jane teper praktike.

Kane nje hapsire te brendeshme te bollshme.

Materiali eshte i plote PVC dhe nuk e lejon pluhurin ose insektet e dollapit te futen brenda ne cante.

Ne pjesen e jashteme mund te shihni lehtesisht rrobat qe keni vendosur ne saje te nje dritareje transparente ne forme drejtkendeshi.

Canta mbyllet me kapakun ne pjesen e siperme fal zinxhirit te forte dhe te pandryshkshem.

Dizajni eshte i thjeshte dhe elegant ne ngjyre te bardhe me vija gri.

Mund ta vendosni canten lehtesisht ne cdo ambient madje dhe brenda dollapit.

Permasat: 45x40x30 cm.

Porosit dhe organizo dollapin vetem me produktet e Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online!

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Cante organizuese per rrobat”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

organizues per rroba

Cante organizuese per rrobat