Cante organizuese per make up me zinxhir

1,990 L

Ka stok

  • Cante organizuese
  • Per makeup/bizhu/parfume etj
  • Permasa: 24x11x11 cm
  • Ngjyre bezhe/roze
KODI: i237021140 Kategori: , ,

CANTE ORGANIZUESE PER MAKE UP

Cante organizuese per make up me zinxhir, e pershtatshme per te vendosur te gjithe kozmetiken dhe aksesoret.

Ka hapesire te mjaftueshme per produktet tuaja kozmetike dhe produktet e kujdesit te lekures. Eshte e domosdoshme per vajzat qe udhetojne.

Material me cilesi te larte i prodhimit prej lekure PU cilesore ne ngjyren bezhe ose roze, rezistente dhe e lehte per tu pastruar.

Dizajni praktik ka nje shtrese te vecante kunder ujit qe mban te thate pjesen e brendshme te cantes. Zinxhiri e ben me te lehte per tu perdorur dhe doreza eshte shume praktike per ta marre me vete.

Specifika:

  • Cante organizuese
  • Per makeup/bizhu/parfume etj
  • Permasa: 24x11x11 cm
  • Ngjyre bezhe/roze

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Canta

Main Menu

cante organizuese make upi ne dyqan taxi

Cante organizuese per make up me zinxhir