Cante organizuese e kozmetikes

2,490 L

Ka stok

KODI: i23702192 Kategori: ,

CANTE ORGANIZUESE E KOZMETIKES

Cante organizuese e kozmetikes tuaj dhe me shume, me xhepa te shumte dhe hapesira ndarese.

Material me cilesi te larte prej pelhure najloni premium dhe pjese te brendshme EVA, rezistente ndaj ujit, kunder konsumit, rezistente ndaj goditjeve dhe e lehte per t’u pastruar.

Zinxhiri metalik me dy drejtime e ben hapjen/mbylljen te shpejte dhe te lehte.

Organizoni gjithe produktet tuaja te make-up, kremra, paleta, buzekuqe dhe cdo produkt tjeter ne vetem 1 cante praktike.

Me 6 ndarese te rregullueshme qe mund t’i levizni dhe rregulloni, do te sigurojne qe sendet tuaja delikate te qendrojne ne menyre te sigurt dhe lehte per tu gjendur.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Canta

Main Menu

cante organizuese e kozmetikes ne dyqan taxi

Cante organizuese e kozmetikes