Cante organizuese 4 ne 1 per make up

1,290 L

Ka stok

  • Cante organizuese makeupi
  • Ngjyra: lejla
  • Permasat: 22x53cm
  • Paloset dhe mbyllet
KODI: i237021107 Kategori: , ,

CANTE ORGANIZUESE 4 NE 1

Cante organizuese per make up-et me 4 canta me zinxhir ne 1 te vetme. Te ndara vecmas, rrjeta transparente lehteson gjetjen e produktit qe ju nevojitet shpejt dhe lehte.

Organizoni kremrat, shishet, furcat kreherat dhe me shume.

I pershtatshem per udhetimet tuaja per te paketuar te gjitha tualetet dhe per ti mbajtur ato te sigurta.

Organizuesja ka 4 canta me zinxhir te vecante dhe material rrjete, te cilat mund t’i perdorni te klasifikoni kozmetiken dhe ruani me lehtesi te gjitha tualetet tuaja.

Specifika:

  • Ngjyra: lejla
  • Permasat: 22x53cm
  • Paloset dhe mbyllet

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Canta

Main Menu

cante organizuese 4ne1 online ne dyqan taxi

Cante organizuese 4 ne 1 per make up