Cante laptopi Kingsons 13.3 inch Laptop Bag

1,490 L

BluPink
Pastro
KODI: H-998760 Kategori: ,

CANTE LAPTOPI KINGSONS 13.3 INCH

Cante laptopi mbrojtese ne mode dhe moderne per laptop me madhesi deri ne 13.3 inch.

E bere nga pelhura me cilesi te larte do te mbaje te sigurt laptopin dhe sendet personale brenda saj.

Ne ngjyre blu dhe roze per te zgjedhur sipas deshires.

Canta ka doreze te rehatshme dore dhe nje rrip valixhe te pasme, per ta marre me vete gjate udhetimeve. Pelhura rezistente ndaj ujit siguron qe pajisjet tuaja elektronike te mbrohen nga sperkatjet dhe derdhjet.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Canta

Ngjyra

,

Be the first to review “Cante laptopi Kingsons 13.3 inch Laptop Bag”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

cante laptopi 13 inch online ne dyqan taxi

Cante laptopi Kingsons 13.3 inch Laptop Bag