Cante shpine me kod sigurie dhe Usb per laptop 17.9 inch

1,990 L

Ka stok

KODI: i-76543428 Kategori: ,

CANTE SHPINE ME KOD SIGURIE

Cante shpine me dizajn unik me kod sigurie dhe usb per laptop me madhesi deri ne 17.9 inch.

E pershtatshme me modele te ndryshme laptopi, jo vetem qe do e beje transportin em te lehte por dhe me te sigurt fale celesit mbylles.

Siperfaqja e cantes se shpines eshte bere nga material PU i papershkueshem nga uji, zinxhirët SBS te mbyllur plotesishtnuk do te lejojne qe pika te depertoje lehtesisht ne cante.

Mund te mbaje laptopin, rrobat dhe dokumentet e rendesishme te sigurta dhe te mbrojtura nga renia gervishtjet apo lageshtia.

Mbushja e bute e sfungjerit reduktojne presionin ne menyre efektive. Porta e integruar USB eshte e pershtatshme per te karikuar telefonin tuaj celular duke lidhur powerbank me telefonin me ane te fishes se karikimit.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Lloji

Canta

Ngjyra

Be the first to review “Cante shpine me kod sigurie dhe Usb per laptop 17.9 inch”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

cante me kod sigurie online ne dyqan taxi

Cante shpine me kod sigurie dhe Usb per laptop 17.9 inch