Cante dhe karrige kampingu e palosshme 2 ne 1

2,490 L

Ka stok

  • Ngjyra jeshile,roze dhe blu
  • Madhesia e hapur: 36x29x41cm
  • Madhësia e palosur: 36x5Ocm
  • Tub celiku 16 mm
KODI: i23702111202 Kategori: ,

CANTE DHE KARRIGE KAMPINGU

Kjo cante dhe karrige kampingu sherben si nje stol multifunksional qe mund te perdoret edhe si cante shpine dhe ftohes termik.

Konstruksioni i tij i forte prej celiku dhe pelhura oxford rezistente ndaj grisjes mund te mbajne nje peshe maksimale prej 150 kg.

Canta me izolim termik do te mbaje ushqimet dhe pijet tuaja te fresketa. Mbeshtetesja e bashkangjitur ofron mbeshtetje te madhe per shpinen tuaj.

Eshte i palosshem dhe i levizshem, shume i pershtatshem per kampe, peshkim, shetitje, piknik, udhetime dhe aktivitete te tjera ne natyre.

Specifika:

  • Ngjyra jeshile,roze dhe blu
  • Madhesia e hapur: 36x29x41cm
  • Madhësia e palosur: 36x5Ocm
  • Tub celiku 16 mm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Canta

Main Menu

cante kampingu e palosshme ne dyqan taxi

Cante dhe karrige kampingu e palosshme 2 ne 1