Cakmak me karikim usb per cigare ne shitje | Bli online

990 L

Ka stok

  • Mjaft praktike
  • Karikohet me nje fish USB
  • Nuk ka nevoje per bateri
  • Mjaft ekonomike
  • I disponueshem ne ngjyren e zeze
KODI: cakmak-me-bateri Kategori: ,

CAKMAK ME KARIKIM PER CIGARE

Cakmaku me karikim eshte i pershtatshem ne cdo kohe per cdo person qe pi cigare. Me nje dizajn shume modern qe ju ben shume te vecante ose mund ti beni nje dhurate miqeve tuaj qe ndoshta nuk e kane pare ose nuk e kane perdorur ndonjehere.

LIGHTER USB

Me nje bateri te litiumit te ringarkueshme per furnizimin ne vend te gazit ose karburantit per energji. Ky produkt funksionon me kabllo USB edhe eshte shume i pershtatshem ne cdo kohe te motit e mjaft ekologjik si pajisje.

Kete camkak mund ta perdorni edhe si dhurate per miqte ose te afermit tuaj, perfekte per ta pasur ne koleksionin tuaj. Me nje ekran me plot drite kur ju filloni e ndizni cakmakun, me nje cilesi teper te larte.

Cakmaku me karikim ka edhe nje rezistence ne procesin e vendosjes se cigares rezistenca nxehet edhe cigarja fillon te ndizet.

Ne brendesi te kutise se cakmakut keni edhe fishen e karikimit

BLI MIRE DHE LIRE ONLINE NE DYQAN TAXI

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Ngjyra

Be the first to review “Cakmak me karikim usb per cigare ne shitje | Bli online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Cakmaku me karikim | Lighter USB Bli Online Dyqan Taxi

Cakmak me karikim usb per cigare ne shitje | Bli online