Caker Maker DSP KC 1114 | Prodhuese embelsirash

4,200 L

Ka stok

  • Prodhuese embelsirash
  • Produkti perbehet nga nje energji 1200W e tension 220-240V
  • Juve mundeni te pergatisni torta dhe embelsira te tjera
  • Mund ti jepni formen e duhur sipas deshires
  • Materiali jo ngjites

CAKER MAKER DSP KC 1114

Caker Maker DSP KC 1114 eshte nje prodhues embelsirash. Mund te pergatisni torta dhe embesira te tjera ne numrin e shtresave qe ju duket e pershtatshme ku i jepni formen e duhur.

PRODHUES EMBELSIRASH

Mund te realizoni keke ose embelsirat tuaja te preferuara ne shtepi

Pajisje elektrike per pjekjen e tyre nga te dyja anet

Me nje material jo ngjites ne brendesi te tyre

Me indikator drite dhe me nje temperature konstante

Shume praktike per ta marre me vete

Mund te pergatisni embelsira ne shtepi kursen kohe dhe para pasi ne keto kohe cmimet jane ne rritje

Produkti perbehet nga nje energji 1200W e tension 220-240V

Porosit online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Tostiere

Ngjyra

Be the first to review “Caker Maker DSP KC 1114 | Prodhuese embelsirash”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Caker Maker DSP KC 1114 Dyqan Taxi

Caker Maker DSP KC 1114 | Prodhuese embelsirash