Cajnik elektrik inoksi 1,7 litra DSP Kettle KK1114

3,190 L

Ka stok

KODI: d2324849 Kategori: ,

CAJNIK ELEKTRIK INOKSI

Cajnik elektrik prej material shume cilesor inoksi i markes DSP.

Me ndarje ml dhe litra qe ju ofron mundesine te llogarisni sasine e deshiruar te ujit qe doni te zieni

E ngroh ujin brenda 5 minutash dhe ka kapacitet mbajtes 1.7 litra. Me filter te levizshem per filtrimin e ujit. Me funksion rrotullues 360 grade.

Specifika:

  • Fuqia: 1850-2200w
  • Fiket automatikisht kur perfundon zierjen e ujit
  • Mund te rrotullohet se bashku me kordonin deri ne 360 grade
  • Materiali i ibrikut: celik/inoks
  • Kapaciteti: 1.7 litra
  • Ngjyre silver.
  • Me filter te levizshem per filtrimin e ujit

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Ibrik

Be the first to review “Cajnik elektrik inoksi 1,7 litra DSP Kettle KK1114”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

cajnik elektrik dsp 1,7 liter online ne dyqan taxi

Cajnik elektrik inoksi 1,7 litra DSP Kettle KK1114