Boombest Boks me bluetooth | LN 852BT

2,200 L

Ka stok

KODI: LN-852BT KATEGORIA:

BOOMBEST BOKS ME BLUETOOTH

Boombest boks me bluetooth me cilësi të mirë, çmim të arsyeshme dhe dizajn elegant, Modaliteti i furnizimit me energji elektrike: bateri litiumi e integruar

SPECIFIKAT:
  • Diapazoni i përgjigjes së frekuencës: 100HZ-20KHZ
  • Protokolli Bluetooth: 4.2.
  • Formati i luajtjes: MP3.
  • Kanali i zërit: 2.1
  • Kapaciteti i baterisë: 1500mAh
  • Funksionet: zëri i shpejtë, futja e kartës, radio
  • Distanca efektive: 10 m
  • Formati i mbështetjes: karta TF

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare !

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Boombest Boks me bluetooth | LN 852BT”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Boombest Boks me bluetooth | LN 852BT