Bokse me Bluetooth Gold – Multifunctional Wireless Speaker

3,200 L

Ka stok

Karakteristika
  • Boks i cili ju mundeson te degjoni muziken deri ne distancen 10 metra.
  • Pas nje karikimi te plote prej 3 oresh do ju dhuroje performance te shkelqyer prej 5 oresh.
  • Me mikrofon te integruar per te mudnesuar thirrjet telefonike hyrese dhe dalese.
KODI: boks-me-bluetooth-multifunksional Kategori: ,

 Multifunctional Wireless Speaker

Bokse me Bluetooth Gold – Multifunctional Wireless Speaker

Karakteristika
  • Boks i cili ju mundeson te degjoni muziken deri ne distancen 10 metra.
  • Pas nje karikimi te plote prej 3 oresh do ju dhuroje performance te shkelqyer prej 5 oresh.
  • Me mikrofon te integruar per te mudnesuar thirrjet telefonike hyrese dhe dalese.
  • Suporton karte memorje dhe lidhje me fishe AUX.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Bokse me Bluetooth Gold – Multifunctional Wireless Speaker”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Bokse me Bluetooth Gold - Multifunctional Wireless Speaker

Bokse me Bluetooth Gold - Multifunctional Wireless Speaker