Bokse kompjuteri Kisonli U-9003 Multimedia Speakers

1,490 L

Ka stok

 • Bokse per kompjuter
 • Marka: Kisonli
 • Impedanca: 4 ohm
 • Ndarja:> 70dB
 • Tensioni i furnizimit: DC5V
KODI: i239018 Kategori: ,

BOKSE KOMPJUTERI U-9003

Bokse kompjuteri te dyfishte per te degjuar cdo muzike me tingullin me te paster.

Dy altoparlante te cilet nese vendosen ne dy drejtime te ndryshme, do te ndihmojne qe zeri te perhapet ne te gjithe hapesiren.

Sistemi i altoparlanteve 2.0 me fuqi 3W per tingullin me te qarte, i pershtatshem per zhanre te ndryshme muzikore.

Specifika:

 • Marka: Kisonli
 • Impedanca: 4 ohm
 • Ndarja:> 70dB
 • Tensioni i furnizimit: DC5V
 • Raporti i zhurmës së sinjalit: >65dB
 • Fuqia dalese: 3W x 2

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Bokse kompjuteri Kisonli U-9003 Multimedia Speakers”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

bokse kompjuteri kisonlu ne dyqan taxi

Bokse kompjuteri Kisonli U-9003 Multimedia Speakers