Boks stereo me drite LED Z5 Wireless speaker

1,490 L

Ka stok

  • Boks muzike me permasa te vogla
  • Gama e transmetimit 10 m
  • Raporti audio-zhurme ≥75dB
  • Koha e luajtjes se muzikes 5 ore
KODI: i239066 Kategori: ,

BOKS STEREO ME DRITE LED Z5

Ndjeni tingullin gjithedrejtues ne cdo cep te dhomes me kete boks stereo me tingull rrethues 360°, kenaquni plotesisht me basin e fuqishem HiFi.

Jetegjatesia e baterise se fuqishme prej 1200 mAh siguron dalje te fuqishme te zerit per nje kohe te gjate.

Tingull stereo i dyfishte rrethues me drita mahnitese te shumta.

Specifika:

  • Fuqia 5 W
  • Gama e transmetimit 10 m
  • Raporti audio-zhurme ≥75dB
  • Koha e luajtjes se muzikes 5 ore
  • Pergjigja e frekuences 100Hz-20KHz

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregatre online 

Detaje Produkti

Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Boks stereo me drite LED Z5 Wireless speaker”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks stereo z5 online ne dyqan taxi

Boks stereo me drite LED Z5 Wireless speaker