Boks portativ wireless Clip 3 Pro

1,490 L

Ka stok

  • Boks mini Clip 3 Pro
  • Transmetim me vale Bluetooth
  • Lidhje me smartphone ose tableti
  • I papershkueshem nga uji
  • Luajtje muzike deri ne 10 ore
KODI: i239045 Kategori: ,

BOKS ME WIRELESS CLIP 3 PRO

Clip 3 Pro eshte nje boks me wireless ultra kompakt dhe me permasa praktike per te qene shoqeruesi juaj kudo.

Me kapese te integruara, teper te qendrueshme per ta vendosur ne rrobat, rripin ose canten e shpines, duke e bere Clip 3 pro shoqeruesin tuaj ne cdo aventure.

I papershkueshem nga uji IPX7 dhe ofron 10 ore kohe luajtjeje, i mundesuar nga bateri Li-ion e rikarikueshme 1000 mAh.

Altoparlant i integruar i anulimit te zhurmes dhe jehones ju jep thirrje telefonike te qarta me shtypjen e nje butoni.

Specifika:

  • Boks mini Clip 3 Pro
  • Transmetim me vale Bluetooth
  • Lidhje me smartphone ose tableti
  • I papershkueshem nga uji
  • Luajtje muzike deri ne 10 ore

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Boks portativ wireless Clip 3 Pro”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mini boks clip 3 pro ne dyqan taxi

Boks portativ wireless Clip 3 Pro