Mini speaker BO – F3 | Boks me bluetooth

1,400 L

Ka stok

 • Funksionon me Bluetooth.
 • Mundesia e thirrjeve telefonike.
 • Mundesia e kartes.
 • USB/FM/AUX
 • Dizajn cilesor dhe kompakt.
 • Lehte i transportueshem.
 • Tingull i paster.
KODI: Mini speaker BO - F3 Kategori: , ,

MINI SPEAKER BO-F3 BOKS ME BLUETOOTH 

Mini speaker BO F3 eshte nje boks muzike me bluetooth me cilesi teper te larte. Dizajni i tij i vogel e bene lehtesisht te transportueshem dhe mund te merret kudo me vete, si kamping udhetime pune, pushime, plazh etj. Me tingull te paster dhe cilesor i cili do ju jape mundesine te degjoni kenget tuaja te preferuara kudo qe jeni.

SPECIFIKAT:boks me bluetooth bo f33 bli online dyqan taxi
 • Funksionon me Bluetooth.
 • Mundesia e thirrjeve telefonike.
 • Mundesia e kartes.
 • USB/FM/AUX
 • Dizajn cilesor dhe kompakt.
 • Lehte i transportueshem.
 • Tingull i paster.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Trgetare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Mini speaker BO – F3 | Boks me bluetooth”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mini speaker bof 3bli online dyqan taxi

Mini speaker BO - F3 | Boks me bluetooth