Boks portabel me Bluetooth Xiaomi Mi

4,500 L

Ka stok

Boks portabel me Bluetooth Xiaomi Mi per te shijuar tingullin me te mire me nje cilesi te permiresuar ne basin e kengeve tuaja te preferuara.

KODI: i21721629 Kategori: ,

BOKS PORTABEL ME BLUETOOTH XIAOMI MI

Boks Xiaomi portabel i cili mund te merret kudo dhe dallohet per rezistencen e larte, lidhje Bluetooth dhe nje bateri qe zgjat shume.

Ky altoparlant Xiaomi ka nje altoparlant te dyfishte 5.7 cm me fuqi 16W qe do t’ju ofroje cilesi te larte te zerit.

Shijoni tingullin me te mire me nje cilesi te permiresuar ne basin e kengeve tuaja te preferuara.

Boks muzike portabel Xiaomi Mi

Me lidhje TWS mund te perdorni te dy altoparlantet Bluetooth per te shijuar nje tingull te shkelqyeshem stereo.

Boksi mundeson versionin Bluetooth 5.0 per nje lidhje me te qendrueshme dhe game me te gjere, shijoni kenget tuaja te preferuara edhe ne distance.

Struktura e papershkueshme nga uji e bere nga materiale rezistente i lejon altoparlantit te perballoje me lehtesi motin me shi dhe sperkatjet e ujit.

Dizajni praktik, i lehte dhe kompakt dhe shiriti e ben te lehte transportit e boksit kudo qe te shkoni.

Specifika

  • Fuqia: 2x 8W
  • Madhesia e altoparlantit: 5.7cm
  • Diapazoni i frekuences: 80Hz-20KHz
  • Mikrofon i integruar
  • Bluetooth: v5.0
  • Lidhja TWS
  • Bateri litiumi, 2600 mAh
  • Kohezgjatja: deri ne 13 ore muzike

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Boks Bluetooth

Ngjyra

,

Be the first to review “Boks portabel me Bluetooth Xiaomi Mi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks me bluetooth xiaomi mi ne shitje online dyqan taxi

Boks portabel me Bluetooth Xiaomi Mi