Kufje sportive Tws | Galaxy 2020

2,200 L

Ka stok

KODI: Kufje sportive Tws | Galaxy 2020 Kategori: ,

KUFJE SPORTIVE TWS | GALAXY 2020

TWS dhe BLUETOOTH 5.0 transmetim më i qëndrueshëm i të dhënave dhe distance më e gjatë e transmetimit.

Përdorimi i teknologjisë më të përparuar Bluetooth 5.0. L2 mini mbështet HSP, HFP A2DP.

AVRCP Siguron tingull stereo gjatë një telefonate. Gjithashtu ka një transmetim të shpejtë dhe të qëndrueshëm.

Me ekran LED, mund t’ju ndihmojë të kontrolloni fuqinë e kutisë së karikimit në çdo kohë, duke ju siguruar një metodë më të përshtatshme të karikimit.

Perdorini gjatë gjithë ditës  dhe shijoni këngët tuaja ndërsa vraponi, ushtroni dhe kryeni aktivitete të tjera.

Krijuar për lehtësinë tuaj për të mbajtur kufjet tuaja Bluetooth dhe ti karikoni kudo.

Fale dizajnit te tyre ergonomik, do te keni rehati të jashtëzakonshme dhe një përshtatje të sigurt me veshin tuaj.

Cilësia e zërit stereo HIFI. Siguron tingull të gjallë dhe performancë të fuqishme të basit. L2 mini përdor një çip audio me cilësi të lartë dhe një altoparlant të madh 8 mm.

Ju lejon të kapni çdo detaj të muzikës tuaj dhe të zhyteni në botën e mahnitshme të muzikës.

SPECIFIKA

Ndjeshmëria: 115dB

Kufje hifi sport

Versioni Bluetooth: 5.0

Rezistenca: 32 Ohm

I papërshkueshëm nga uji

Diapazoni i përgjigjes së frekuencës: 22000 – 22000Hz

Distanca e transmetimit: 25m

Koha e lojës së kufjeve: 5-6 orë

Kapaciteti i kufjeve: 50 mAh

Kapaciteti i kutisë së karikimit: 350 mAh

Materiali: ABS

Madhësia: diametri i përcjellësit: 6 mm

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Kufje sportive Tws | Galaxy 2020”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kufje galaxy online dyqan taxi

Kufje sportive Tws | Galaxy 2020

WhatsApp chat