Boks muzike TWS me wireless RX 005 Hifi Speaker

2,290 L

Ka stok

  • Boks muzike TWS
  • Lidhje me smartphone me BT
  • Distance trasmetimi 10 meter
  • Ngjyra te shumta ndricimi
KODI: i239083 Kategori: ,

BOKS MUZIKE TWS RX 005

Boks muzike TWS me stil dhe cilesi superiore te zerit.  Zgjoni shqisat tuaja me kete altoparlant te cilesise se shkelqyer.

Me permasa praktike ka aftesine ta merrni me vete lehtesisht, ideale per cdo feste.

Boksi mund te lidhet me smartphonen tuaj lehtesisht me ane te valeve Bluetooth.

Specifika:

  • Boks muzike TWS
  • Lidhje me smartphone me BT
  • Distance trasmetimi 10 meter
  • Ngjyra te shumta ndricimi

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Boks muzike TWS me wireless RX 005 Hifi Speaker”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks muzike me drita rx 005 online ne dyqan taxi

Boks muzike TWS me wireless RX 005 Hifi Speaker