Boks muzike me wireless Gedi 892 | Speaker

3,500 L

Ka stok

 • Ideale per karaoke.
 • Tingull i paster.
 • Material cilesor.
 • Nuk eshte rezistente ndaj ujit.
KODI: gedi-892 KATEGORIA:

BOKS MUZIKE ME WIRELESS GEDI 892

Boks muzike cilesor me te cilin mund te beni karaoke me miqte tuaj. Argetohuni pafund duke kenduar dhe duke degjuar muzike me modelin Gedi 892.

SPECIFIKAT:892 gedi muzike me bluetooth
 • Modeli GEDI-892.
 • AUX / USB / TF / Bluetooth.
 • Ngjyra e zezë.
 • Lidhja Bluetooth e disponueshme.
 • Nuk ka lidhje të shumëfishta.
 • Struktura e kanalit 2.0.
 • Ngjyra e zezë.
 • Nuk ka rezistencë ndaj ujit.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Boks muzike me wireless Gedi 892 | Speaker”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Boks muzike me wireless Gedi 892 | Speaker