Boks muzike Booms Bass L20 Bluetooth Speaker

2,490 L

Ka stok

  • Boks muzike L20
  • Kapaciteti i baterise: 1200 mAh
  • Madhesia: 28*10*16cm
  • Koha e karikimit: 5 ore
  • Koha e punes: 2-5 ore
KODI: i239073 Kategori: ,

BOKS MUZIKE L20 BLUETOOTH SPEAKER

Boks muzike nga Booms Bass suporton te gjitha pajisjet telefon / kompjuter / tablete qe luajne muzike.

I pershtatshem edhe per t’iu pergjigjur thirrjes telefonike / thirrjes perseri per telefonatat e humbura.

Boksi krijon tingull te paster HIFI pa zhurma dhe vonesa.

Suporton Radio FM/ Karte TF /lexues USB/ AUX IN/BT.

Specifika:

  • Kapaciteti i baterise: 1200 mAh
  • Madhesia: 28*10*16cm
  • Pesha: 750 g
  • Koha e karikimit: 5 ore
  • Koha e punes: 2-5 ore

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Boks muzike Booms Bass L20 Bluetooth Speaker”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks booms bass online ne dyqan taxi

Boks muzike Booms Bass L20 Bluetooth Speaker