Boks me wireless dhe rrip mbajtes L73 Speaker

1,690 L

Ka stok

 • Funksioni USB/TF/AUX/FM/Wireless
 • Bateria 1500 mA
 • Fuqia dalese 10-20 W
 • Funksionet TF, FM, USB, BT
 • Gama e pergjigjes se frekuences 40Hz-20KHz
KODI: i239063 Kategori: ,

BOKS ME WIRELESS L73 SPEAKER

Boks me wireless dhe rrip mbajtes, per transport me te lehte gjate udhetimeve tuaja.

Me drita RGB ne trupin e tij do ta beje atmosferen akoma me argetuese.

Specifika:

 • Funksioni USB/TF/AUX/FM/Wireless
 • Bateria 1500 mA
 • Fuqia dalese 10-20 W
 • Funksionet TF, FM, USB, BT
 • Gama e pergjigjes se frekuences 40Hz-20KHz
 • Raporti sinjal ndaj zhurmes ≥70db
 • Version Bluetooth 5.0

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Boks me wireless dhe rrip mbajtes L73 Speaker”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks me bluetooth awei ne dyqan taxi

Boks me wireless dhe rrip mbajtes L73 Speaker