Boks me Bluetooth |Ever Play A17

2,990 L

Ka stok

 • Emri :  Boks
 • Marka : Ever Play
 • Modeli : A17
 • Lidhja : me bluetooth 
 • Fuqia Output :10W
KODI: i239056 Kategori: ,

Boks me Bluetooth |Ever Play A17

Boks me Bluetooth A17 me kualitet te larte te zerit.

Material cilesor dhe rezistent per ta marre kudo.

Perfshihet boksi, rripi mbajtes dhe fisha e karikimit.

Specifika:

 • Emri :  Boks
 • Marka : Ever Play
 • Modeli : A17
 • Lidhja : me bluetooth 
 • Fuqia Output :10W
 • Distanca e transmetimit : 10 metra
 • Perdorimi : Per te degjuar muzike, ka funksionin edhe si FM radio, A2DP Wireless etj
 • Kapaciteti i baterise : 1500 mAh
 • Vecori : muzike shume te qarte dhe efekt dinamik te zerit
 • Pershtatet me: PC, MID, TV dhe pajisje te tjera

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

 

Be the first to review “Boks me Bluetooth |Ever Play A17”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks muzike a17 everplay ne dyqan taxi

Boks me Bluetooth |Ever Play A17