Boks i madh per TV Xiaomi Soundbar Aux/RCA/BT

8,790 L

Ka stok

Boks i madh per televizorin Xiaomi soundbar TV vjen me 8 altoparlante dhe nderfaqe Aux/ RCA dhe lidhje Bluetoth.

KODI: i239020 Kategori: ,

BOKS I MADH PER TV SOUNDBAR

Boks i madh per televizorin Xiaomi soundbar TV vjen me 8 altoparlante per te sjelle tingullin me cilesor dhe te fuqishem njesoj si ne kinema.

Me 20 berthama Dome Tweeter x2 te cilat japin nje ze te paster dhe te fuqishem, 2.5 inch Woofer x2 bassi eshte i plote dhe i qendrueshem.

Lidhje e thjeshtë me një kabllo me televizorin tuaj me  AUX, Line in, SPDIF ose Optical. Me shumellojshmeri nderfaqesh hyrese, lehtesoni lidhjen.

Eshte i pershtatshem per te lidhur TV, smartbox TV, kompjuter, iPad, telefon celular etj.

Transmetoni muzike nga smartphone ose tableti juaj me ane te lidhjes Bluetooth. Funksionim i thjeshte, lidhje e lehte me televizorin.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 g/kg
Lloji

Soundbar

Be the first to review “Boks i madh per TV Xiaomi Soundbar Aux/RCA/BT”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

soundbar xiaomi per tv ne dyqan taxi

Boks i madh per TV Xiaomi Soundbar Aux/RCA/BT