Redmi TV Soundbar Bluetooth/Aux/RCA

5,890 L

Ka stok

 • Marka Redmi
 • Modeli MDZ-34-DA
 • Materiali ABS, Metal
 • Dimensionet 780*64*63mm
 • Versioni bluetooth V5.0
KODI: i239019 Kategori: ,

REDMI TV SOUNDBAR

Redmi TV Soundbar pajisje audio per nje televizor ose qendren tuaj multimediale ne dhomen e ndenjes.

Soundbari i Redmi tv eshte bere nga material plastik ABS mat, por me cilesi te larte ne ngjyre te zeze. Nderfaqe te shumta si RCA, Aux pajisjesh per lidhje te lehte gjithashtu edhe Bluetooth.

Ne pjesen anesore ka kater butona qe perdoren per te ndezur dhe fikur pajisjen, per te rregulluar volumin dhe per te zgjedhur menyrat e riprodhimit te muzikes.

Altoparlantet kane permasa 45 x 80 mm dhe jane te vendosur ne anen e majte dhe te djathte te pajisjes.

Specifika:

 • Marka Redmi
 • Modeli MDZ-34-DA
 • Materiali ABS, Metal
 • Dimensionet 780*64*63mm
 • Versioni bluetooth V5.0
 • Altoparlantët 2* 45x80mm
 • Fuqia: 30 W
 • Lidhja me Bluetooth 5.0 / SPDIF / AUX
 • Pergjigja e frekuences 80Hz-20kHz

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

Soundbar

Be the first to review “Redmi TV Soundbar Bluetooth/Aux/RCA”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

redmi tv soundbar online ne dyqan taxi

Redmi TV Soundbar Bluetooth/Aux/RCA