Boks Earldom Super Bass Wireless Speaker A28

1,790 L

Ka stok

  • Versioni BT: 5.0
  • Distanca e transmetimit: 10 m
  • Kapaciteti i baterise: 1200 mAh, DC5V
  • Koha e karikimit: 3h
  • Koha e punes: 2-3 ore
KODI: i239037 Kategori: ,

BOKS WIRELESS SPEAKER A28

Boks Earldom me wireless , me dizajn praktik dhe permasa kompakte.

Lidhje Bluetooth me pajisje te ndryshme audio per te trasmetuar muziken qe deshironi deri ne 10 meter distance.

Specifika:

  • Versioni BT: 5.0
  • Distanca e transmetimit: 10 m
  • Kapaciteti i baterise: 1200 mAh, DC5V
  • Koha e karikimit: 3h
  • Koha e punes: 2-3 ore

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Boks Earldom Super Bass Wireless Speaker A28”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks muzike earldom a 28 online ne dyqan taxi

Boks Earldom Super Bass Wireless Speaker A28