Bllokues per dyer me forma kafshesh

Ka stok

KODI: i23702111290 KATEGORIA:

BLLOKUES PER DYER

Bllokuees per dyer te cilat vijne ne forma te ndryshme kafshesh mund te vendosen ne ane te dyerve ose ne dysheme dhe zakonisht perdoren per te parandaluar aksidentet me te vegjlit.

Ato perdoren gjithashtu per te parandaluar hapjen shume te madhe te dyerve. Keto mbrojtese dyersh nuk jane vetem per femijet, por jane te destinuara edhe per cdo anetar te familjes.

Bllokuesi i deres parandalon aksidentet per shkak te eres se forte dhe parandalon perplasjen e dyerve.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Bllokues

Main Menu

bllokues dere blerje online ne dyqan taxi

Bllokues per dyer me forma kafshesh