Blender me dy gota Smoothie maker FA-5243-2

5,490 L

Ka stok

KODI: 9003898524321 Kategori: ,

BLENDER ME DY GOTA FA-5243-2

Blender dhe beres smoothie me fuqi 350W, ene qelqi 1 liter dhe 2 gota me kapacitet  0,6 litra te pajisura me doreze per lehtesine e marrjes me vete te smoothiet.

Shishet e vogla jane te pajisura me kapak dhe doreze mbyllese per ti marre me vete.

Specifika:

  • Mikser me ene qelqi (1 liter)
  • Drite LED e pulsit
  • Tehe celiku inox
  • 2 shishe plastike me kapak dhe doreze mbyllëse
  • Kapaciteti i shisheve: 2 x 0.6L
  • Emetimi i zhurmes 74 dB(A)
  • Fuqia: 350 W

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.9 kg
Lloji

Blender

Ngjyra

Be the first to review “Blender me dy gota Smoothie maker FA-5243-2”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fa 5243 2 blender me dy gota online ne dyqan taxi

Blender me dy gota Smoothie maker FA-5243-2