Blender dore me filxhan dhe ene 4ne1 DSP KM 1086

4,290 L

Ka stok

KODI: d2324867 Kategori: ,

BLENDER DSP KM 1086

Blender dore DSP 1086 me 4 funksione ne 1 pajisje me ene 500 ml dhe filxhan me kapacitet  700 ml.

Ka motorr te fuqishem 1000 W dhe teh perzieres te mprehte prej celiku inox.

Specifika:

  • Marka: DSP
  • Numri i modelit: KM1086
  • Lloji: Blender dore 4 në 1
  • Fuqia e motorit: 1000 vat
  • Kapaciteti i tasit të bluarjes: 500 ml
  • Kapaciteti i gotës përzierëse: 700 ml
  • Ideale për përgatitjen e supave ose salcave të shijshme, bluarjen e ushqimit ose rrahjen e brumit dhe vezëve
  • Një dizajn ergonomik

  • Bli lire ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Mikser

Be the first to review “Blender dore me filxhan dhe ene 4ne1 DSP KM 1086”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

blender 4ne1 dsp online ne dyqan taxi

Blender dore me filxhan dhe ene 4ne1 DSP KM 1086