Blender dore Sokany SK-1800

Ka stok

  • Blender dore
  • Modeli Sokany SK-1800
  • Fuqi 300watt
  • Buton ndezje/fikje
KODI: e2370291 Kategori: ,

BLENDER DORE SOKANY SK-1800

Blender dore nga Sokany eshte pajisja me praktike per t’ju ndihmuar te pergatisni ushqimin me lehtesi dhe komoditet.

Kjo pajisje permban cilesime te thjeshta te kontrollit te shpejtesise, keshtu qe mund ta perdorni lehtesisht gjate pergatitjes se vaktit ushqimor.

I pershtashem per te pergatitur ushqime te buta dhe te ngurta duke marre rezultatet me te mira cdo here.

Ky blender dore eshte i pajisur me motor 300 Watt, i cili eshte i balancuar ne menyre te barabarte per fuqi dhe qendrueshmeri afatgjate.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Blender

Main Menu

blender dore sokany online ne dyqan taxi

Blender dore Sokany SK-1800