Blender dore profesional per kuzhine Lexical

2,790 L

Ka stok

  • I lehte per tu pastruar.
  • Ndertuar me celik qe nuk ndryshket.
  • 600 W fuqi.
  • Me buton per kontrollimin e shpejtesise.

Blender LEXICAL LHB-1655

Pergatisni lengje , supra , salca dhe pure te ndryshme me blenderin me inovativ te markes LEXICAL.

Me nje motorr prej 600w fuqi dhe thikat e ndertuar me nje celik qe nuk ndryshket ky blender ka aftesi te coptoj dhe shperbej ushqimet.

Te gjithe pjeset qe ndertojne blenderin jane lehtesisht te cmontueshme mund te hiqen dhe pastrohen.

Ne pjesen e siperme te blenderit eshte butoni me te cilin mund te rregulloni shpejtesine dhe butoni i ndezjes dhe fikjes se paisjes.

Vjen sebashku ne paketim dhe me me goten per pergatitjen e lengjeve.

Kapaciteti i gotes eshte 700 ml.

Tani mund te pergatisni lengjet tuaja te preferuara dhe te merrni prej tyre e gjithe vitaminat.

Porosit tani Produkte Online në Shqipëri |  Dyqan Taxi

 

Be the first to review “Blender dore profesional per kuzhine Lexical”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

blender dore

Blender dore profesional per kuzhine Lexical