Blender dore manual dhe praktik | Food Processor

1,490 L

Ka stok

 • Kapaciteti: 2000 ml
 • Materiali: ABS plastike cilesore dhe rezistente.
 • Praktike per t’u perdorur.
 • E shpejte ne perdorim dhe j’u kursen kohe
 • Copeton ne menyre perfekte dhe te njetrajtshme.

BLENDER DORE MANUAL DHE PRAKTIK

Blender dore manual per coptimin e ushqimeve ne menyre te thjeshte dhe teper efektikve. Eshte praktike dhe e thjeshte, e sigurt dhe e përshtatshëm për përdorim te shpejte, duke e bërë përgatitjen e perimeve apo frutave argëtuese dhe të lehte.

BLENDER MANUAL PER PRERJEN E PERIMEVE 

Blender dore manual me cilësi dhe rezistence te larte. Nje produkt i domosdoshem per cdo kuzhine shqipetare.Me 3 rrotullues tehesh hekuri inox ultra të mprehtë për copëtim te cilet arrijne te bejne grirje të shpejtë dhe të barabartë. Duke nxjerre keshtu nje sasi te njetrajtshme dhe te prere mire ashtu si ju e deshironi.

Eshte nje blender i përsosur për copëtimin e shpejtë të perimeve, me bazë kundër rrëshqitjes dhe trup transparent per te pare nese eshte ne nivelin e duhur copetimi i perimeve apo frutave te ndryshme.

I përsosur gjithashtu për prerjen e sallatave të perimeve, frutave, qepëve dhe hudhrës. Apo prerjen e ushqimeve të ndryshme për fëmijët, apo personat e moshuar. Gjithashtu arrin te copetoje ne menyre perfekte edhe mishin.

Pasi te mbaroni eshte teper i lehte per t’u cmontuar dhe pastruar ne menyre te shpejte e pa lodhje. Vjen me nje dizajn inovativ dhe praktik i cili do te pershtatet teper ne kuzhinen tuaj.

Specifikat:blender manual cilesor bli online dyqan taxi
 • Kapaciteti: 2000 ml
 • Materiali: ABS plastike cilesore dhe rezistente.
 • Praktike per t’u perdorur.
 • E shpejte ne perdorim.
 • Copeton perimet dhe frutat per nje sasi te njetrajtshme.
 • Copeton ne menyre perfekte gjithashtu edhe mishin.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Be the first to review “Blender dore manual dhe praktik | Food Processor”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

blender dore manual bli online dyqan taxi

Blender dore manual dhe praktik | Food Processor