Blender dore elektrike DSP KM 1021 | Bli Tani

2,400 L

Ka stok

  • Me nje fuqi motori 300W
  • Blenderi ka dy nivele te shpejtesise
  • Me motor te plot 4630
  • Material shume cilesor dhe rezistent
  • Me butonin on/off

BLENDER DORE DSP KM 1021

Blender dore DSP KM 1021 mund te perdoret direkt ne tenxhere ose ne tas duke pergatitur vakte te shpejta edhe te thjeshta cdo dite. Ky blender kursen kohen dhe energjine i domosdoshem per ne kuzhine.

ZGJIDHJA IDEALE PER GRIERJEN E USHQIMEVE

Material shume cilesore dhe doreze praktike

Per supa te shijshme dhe kremoze ne cdo moment qe deshironi

Ideale per miksimin dhe perzierjen e perimeve ose ushqimeve qe deshironi

Shume e pershtatshme ne kuzhinen tuaj

Kabulli i gjate per nje perdorim shume te lehte

Bli Tani | Bli Online | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Blender

Ngjyra

Be the first to review “Blender dore elektrike DSP KM 1021 | Bli Tani”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Blender dore elektrike DSP KM 1021 Dyqan Taxi

Blender dore elektrike DSP KM 1021 | Bli Tani

WhatsApp chat