Blender dore DSP KM 1052 ne shitje online

3,600 L

Ka stok

  • Me nje motor DC2737 e nje fuqi 1000W
  • Per nje miksim te shpejte te ushqimeve tuaja
  • Me nje prerese celiku dhe inoksi I dyfishte
  • Super cilesi te larte
  • Me nje nivel shpejtesi te larte
  • Me nje tension 220-240V e frekuence 50/60HZ

BLENDER DORE DSP KM 1052

Blender dore DSP KM1052 eshte funksionale ne perdorimin e miksimit te ushqimeve qe ju deshironi, mund te pergatisni supa te ndryshme per femijen tuaj dhe per te gjithe pjestaret te familjes.

MUND TE MIKSONI USHQIME TE NDRYSHME

Blender shume eficente edhe i thjeshte ne perdorim

Per pergatitjen e pureve, supave ose ushqime te ndryshme

Doreze ergonomike dhe shume praktike, i sigurte per tu perdorur nga ju

Mund te perdoret direkt ne tenxhere ose ne ene te tjera

Shume ekonomike dhe kursen energji

Porosit online ne Dyqan Taxi 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Blender

Ngjyra

Be the first to review “Blender dore DSP KM 1052 ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Blender dore DSP KM 1052 ne shitje online dyqan taxi

Blender dore DSP KM 1052 ne shitje online