Blender dore DSP KM 1031 i shpejte dhe i thjeshte

2,390 L

Ka stok

  • Me nje motor te plote 5512-1
  • Me dy shpejtesi te rregullta
  • Me tension 220-240 V
  • Me nje material teper cilesor
  • Shume praktike ne perdorimin e perditshem

BLENDER DSP KM 1031

Blender dore DSP KM 1031 griresi i permimeve ose te mishit nuk duhet te mungoj ne kuzhinen tuaj me disa funksione dhe shume I thjeshte ne perdorim e perditshem

GRIRESE PERIMESH

Blender i dores nevojitet per pergatitjen e ushqimeve

Mund te bluani ose perzieni ushqimet direkt ne ene ose ne tenxhere te ndryshme

Shpejtesia fikse dhe e ndryshueshme qe do tju lehtesoji te gjitha kerkesa tuaja

Me nje material celiku inoksi dhe super cilesore

I pershtatet dores per grirje te lehte dhe te sigurt

Ju siguron rezultate te shkelqyera

Porosit online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Blender

Ngjyra

Be the first to review “Blender dore DSP KM 1031 i shpejte dhe i thjeshte”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Blender dore DSP KM 1031 i shpejte dhe i thjeshte dyqan taxi

Blender dore DSP KM 1031 i shpejte dhe i thjeshte