Blender dore DSP KM 1002 grirese perimesh

1,990 L

Ka stok

  • Blenderi ze nje hapesire te vogel ne kuzhinen tuaj
  • Ideal per miksimin e ushqimeve qe deshironi
  • Kabull i gjate per nje perdorim te lehte
  • Cilesi e garantuar
  • Rezistent dhe nuk ndryshket

BLENDER DORE DSP KM 1002

Blender dore DSP KM 1002 funksionon ne menyren sa me te shpejte dhe efikase ne pergatitjen e ushqimeve qe jane te kerkuara nga ju.

PAJISJE E VOGEL PER KUZHINEN TUAJ – BLENDER 

Blenderi funksion me dy nivele te shpejtesise

Materiali perbehet nga nje shufer celiku

Trupi i blenderit mund te shkeputet dhe mund te pastrohet lehtesisht

Pergatisni supa kremoze plot vitamina organike dhe me shije unike

Per pergatitjen e salcave te domateve shume shpejt edhe te shendetshme

Porosit online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Blender

Ngjyra

,

Be the first to review “Blender dore DSP KM 1002 grirese perimesh”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Blender dore DSP KM 1002 girese perimesh dyqan taxi

Blender dore DSP KM 1002 grirese perimesh

WhatsApp chat