Blender bluajtes per kafe RAF R7126

1,990 L

Ka stok

 • Blender dhe mulli elektrik
 • Material celik inoks
 • Kapaciteti: 200ml + 350 ml
 • Fuqia: 300W
 • Tensioni nominal: 220V-240V
 • Frekuenca: 50/60 Hz
KODI: i2370211167 Kategori: ,

BLENDER BLUAJTES PER KAFE R7126

Blender elektrik bluajtes per kafe apo pergatitjen e lengjeve te fresketa nga frutat. Me kapak transparent nga ku mund te vezhgoni procesin e bluarjes dhe te merrni pluhur te trashe ose te imet.

Multifunksionale, mund te perdoret si mulli per ereza te ndryshme, mulli elektrik per speca, apo per kokrra kafeje.

E pajisur me 4 tehe prej celiku inoxi teper rezistente e cilesore.

Specifika:

 • Blender dhe mulli elektrik
 • Material celik inoks
 • Kapaciteti: 200ml + 350 ml
 • Fuqia: 300W
 • Tensioni nominal: 220V-240V
 • Frekuenca: 50/60 Hz

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

Blender

Main Menu

blender bluajtes kafeje raf online ne dyqan taxi

Blender bluajtes per kafe RAF R7126