Biberon frutash per femije +3 muaj

990 L

Ka stok

  • Biberon frutash
  • Mosha: mbi 3 muajsh
  • Material higjenik
  • Funksion per mishrat baby teether
KODI: i23702165 KATEGORIA:

BIBERON FRUTASH PER FEMIJE

Biberon frutash per femije te moshes mbi 3 muajsh dhe kruajtes i mishrave te dhembeve baby teether.

I pershtatshem per shumicen e llojeve te frutave dhe mund te merret me vete gjate udhetimit.

Rruaza me ngjyra te integruara, qe dridhen dhe tingellojne, duke terhequr vemendjen dhe argetuar te vegjlit.

Specifika:

  • Biberon frutash
  • Mosha: mbi 3 muajsh
  • Material higjenik
  • Funksion per mishrat baby teether

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Biberon

Main Menu

biberon per femije baby teether ne dyqan taxi

Biberon frutash per femije +3 muaj