Berese sanduici 750w Grill DSP KB1054

3,090 L

Ka stok

KODI: d2324839 Kategori: ,

BERESE SANDUICI 750W

Berese sanduici dhe toste me fuqi dalese 750watt.

E pajisur me kulluese per yndyren nuk do te krijoje rremuje ne kuzhinen tuaj dhe do te pastrohet lehtesisht.

Pajisje moderne kompakte dhe elegante per ta perdorur per pergatitjen e hamburgerit, qofteve , mishit etj.

Pllaka me veshje jo ngjitese per pastrim te lehte me tabaka per pikimin e vajit.

Specifikimet:

  • Marka: DSP
  • Modeli: KB1054
  • Fuqia: 750 W
  • Tensioni: 220-240V
  • Frekuenca: 50/60 Hz
  • Madhesia e pjates: 15 x 23 cm
  • Permasat: 21 x 26 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Tostiere

Fuqia Watt

750w

Be the first to review “Berese sanduici 750w Grill DSP KB1054”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kb 1054 tostier dsp online ne dyqan taxi

Berese sanduici 750w Grill DSP KB1054